Dlaczego dodać oferty pracy?

Dlaczego warto dodać oferty pracy na opracy.com?

Oferta zamieszona na popularnych portalach społecznościowych

Posiadamy konta na portalach społecznościowych, za pośrednictwem których możemy dotrzeć do większej grupy odbiorców i znaleźć dla Ciebie odpowiedniego kandydata na stanowisko. Po dodaniu oferty pracy na opracy.com zostanie przesłana informacja do administrowanych przez nas grup społecznościowych. Pełną listę profili oraz administrowanych grup społecznościowych znajduje się poniżej:

Wstępna weryfikacja zgłoszeń

Wstępna weryfikacja nowych nadesłanych aplikacji przez kandydatów. Jest to dodatkowa usługa, którą możesz wybrać podczas dodawania nowej oferty pracy na naszą stronę. Wszystkie nadesłane kandydatury osób zainteresowanych pracą zostaną wstępnie przefiltrowane przez naszych pracowników, będzie sprawdzana / porównywana treść danej oferty pracy z nadesłaną aplikacją. W przypadku, gdy kandydatura będzie odpowiadać wymaganiom zamieszczonym w opisie oferty zostanie ona przesłana drogą elektroniczną do osoby kontaktowej (opcja ta może być aktywna tylko wtedy, gdy podano adres email jako kontakt dla kandydata ‚Zgłoszenia na’).

Atrakcyjne warunki na wyłączność oferty pracy

Cenimy tych którzy nam zaufali i powierzają, tak istotny element każdej firmy jak rekrutacja nowych pracowników. Wyłączność oferty pracy, zapewnia wyróżniający ją spośród innych element graficzny, co dodatkowo zwróci na nią uwagę osoby odwiedzające nasz portal pracy. Wymogiem jest, aby dane ogłoszenie pracy zostało zamieszczone wyłącznie na opracy.com i nie przesyłane przez czas jej emisji na opracy.com do innych firm świadczących podobne usługi.

Długi okres widoczności oferty na stronie

Każda oferta pracy zamieszczona na naszej stronie jest na niej widoczna przez 30 dni. Daje to odpowiednio dużo czasu, aby wiadomość o danej ofercie dotarła do osób zainteresowanych, aby mieli możliwość złożenia aplikacji w terminie.

Oszczędność czasu, pieniędzy i … zdrowia

Więcej Czasu, który w obecnych czasach jest na wagę złota – zamieszczenie u nas oferty pracy trwa dosłownie kilka minut! – a nawet mniej bo masz możliwość przesłania do nas pliku z ofertą pracy na nasz adres email. My zajmiemy się reszta, dokonamy odpowiednich zabiegów formatowania tekstu, tak aby oferta wyglądała atrakcyjnie, następnie szybko zamieścimy ją na stronie. Wybierz opcje ‚wstępnej weryfikacji zgłoszeń’ oszczędzi Ci to przeglądania błędnych zgłoszeń i  nieodpowiednich kandydatów. Otrzymasz najlepsze kandydatury, spełniające Twoje oczekiwania i wymagania.

Oszczędność Pieniędzy – aktywna reklama opracy.com przyciąga coraz większą liczbę nowych osób poszukujących pracy. Przesłane oferty zamieszane są na portalach społecznościowych – wszystko to kosztuje czas i pieniądze. Za pośrednictwem opracy.com dokonamy tego za Ciebie!

Cenne Zdrowie … oczywiście, że tak – czy przeglądanie kolejnego niespełniającego wymagań życiorysu kandydata nie jest z czasem irytujące? Denerwujesz się, gdy czujesz jak marnujesz swój czas i poświęcasz go w ten sposób. Pewnie już wiesz, kto może oszczędzić Ci tego? 🙂

dodaj oferty pracy

Dlatego już dziś dodaj ofertę pracy