Doradca handlowy ds. częśći zamiennych

  • Polska
  • Dowolna

Profesja CAZ

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta – największego dealera zajmującego się sprzedażą wysokiej klasy maszyn rolniczych i części zamiennych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH – MASZYNY ROLNICZE

Lokalizacja: okolice Leszna

Zakres obowiązków:

– obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych,
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
– składanie zamówień na magazyn części zamiennych,
– współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów.

Jeśli więc:

– posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– potrafisz sprzedawać,
– znasz maszyny, urządzenia i części rolnicze,
– jesteś komunikatywny,
– posiadasz prawo jazdy kat. B.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji!

W zamian chcemy zaoferować Ci:

– umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
– przyjazna atmosferę w pracy,
– konkurencyjne wynagrodzenie,
– pakiet szkoleń.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem portalu lub na maila: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Aby zaaplikować na to stanowisko napisz email