Kierownik ds. sprzedaży – branża budowlana

  • Polska
  • Dowolna

Profesja CAZ

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta – firmy działającej od 1998 roku, specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy karniszy, rolet, żaluzji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Lokalizacja:  Poznań Piątkowo

Zakres obowiązków:

– zarządzanie sklepem w celu zapewnienia rentowności i maksymalizacji sprzedaży,
– zarządzanie pięcioosobowym zespołem sprzedażowym,
– poszukiwanie nowych rynków zbytów sprzedaży na powierzonym terenie,
– realizacja powierzonych planów sprzedażowych,
– wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych.

Wymagamy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku związanymi z montażem, handlem i pokrewne,
– mile widziana znajomość branży budowlanej,
– umiejętność planowania, organizacji i egzekwowania powierzonych zadań
– wszechstronność, wielozadaniowość,
– umiejętność wyznaczania priorytetów,
– rozwinięte umiejętności komunikatywne,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej, koszty pokrywa Klient,
– konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy min. 3000 zł netto (do negocjacji) i przejrzystego systemu prowizji,
– możliwość rozwoju i awansu,

– ciekawą i zróżnicowaną prace,
– przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Aby zaaplikować na to stanowisko napisz email