Operator maszyn

  • Polska
  • Dowolna

Profesja CAZ

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Aktualnie dla naszego Klienta – największego w Polsce producenta drutu ostrzowego, który zaopatruje zarówno rynek Polski, jak i państwa Europy Środkowo-Zachodniej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Lokalizacja: Janków Przygodzki

Zakres obowiązków:

– obsługa maszyn do produkcji rur i profili metalowych,
– pakowanie wyrobów gotowych,
– dbanie o porządek w miejscu pracy.

Od kandydatów wymagamy:

– umiejętność obsługi maszyn,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
– samodzielność i zaangażowanie.

W zamian chcemy zaoferować:

– umowę o prace – zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
– wynagrodzenie podstawowe + prowizje,
– komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres ewa.kaczmarek@grupaprofesja.com bądź kontakt telefoniczny pod nr: 794 349 888.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Aby zaaplikować na to stanowisko napisz email