Specjalista ds marketingu

  • Polska
  • Dowolna

Profesja CAZ

Biuro Rekrutacji PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Dla naszego Klienta wiodącego na rynku eksperta turystyki, nagradzanego licznymi nagrodami dla najlepszych touroperatorów w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Suchy Las

Obowiązki:

– organizacja i koordynacja działań reklamowych i promocyjnych,
– współpraca z firmami zewnętrznymi: drukarnia, media, grafik, fotograf/kamerzysta,
– redagowanie publikacji prasowych, katalogów i ulotek,
– udział w wydarzeniach typu : targi, mecze, prezentacje, wydarzenia publiczne, wyjazdy zagraniczne,
– analiza opinii na forach i portalach,
– wprowadzanie ofert na stronę i do systemu,
– ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu dostosowania strategii marketingowej do sytuacji, rynkowej,
– raportowanie do zarządu w zakresie realizowanych celów i zadań.
Wymagania:

– min. 2 lata doświadczenia w dziale marketingu,
– dobra znajomość języka angielskiego,
– umiejętność budowania strategii i planów marketingowych,
– umiejętność tworzenia materiałów prasowych,
– dobra znajomość j. angielskiego,
– dobra znajomość programów graficznych.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie 3500 – 4000 zł netto + premia,
– umowa o pracę pierwsza na okres próbny 2 miesiące, kolejna na czas nieokreślony,
– system benefitów np. bilety na mecz Lecha i żużel, rabaty na produkty firmy,
– pracę w młodym i zgranym zespole.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: ewa.kaczmarek@grupaprofesja.com bądź kontakt telefoniczny pod nr: 794 349 888.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Aby zaaplikować na to stanowisko napisz email